☰ menu - zakres usług

O nas

Jesteśmy niezależnym zespołem ekspertów z ponad 10 letnim doświadczeniem w finansowaniu przedsiębiorstw. W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści z zakresu ekonomii i prawa, posiadający specjalistyczną wiedzę i niezbędną praktykę.

Naszą specjalnością jest faktoring oraz zarządzanie należnościami. Współpracujemy z najlepszymi faktorami na rynku, wybieramy dla naszych klientów optymalne rozwiązania z szerokiego zakresu usług faktoringu, zapewniając jednocześnie najkorzystniejsze możliwe warunki cenowe.

Jesteśmy idealnym partnerem w sytuacjach wymagających kompleksowej wiedzy, z zakresu finansów. Tworzymy niestandardowe rozwiązania, pozwalające zrealizować cele biznesowe naszych klientów.

Efektywność naszych działań sprawia, że klienci oszczędzają czas i pieniądze na analizowaniu ofert. Współpraca z nami zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz wsparcie specjalistów na każdym etapie negocjacji i realizacji umowy.

Zapraszamy do współpracy, wystarczy zostawić swój adres e-mailowy lub numer telefonu. Skontaktujemy się niezwłocznie!

Zespół Service Factor.

masz pytania?

Podaj nr telefonu lub mail, skontaktujemy się z Tobą i pomożemy:

faktoring

Faktoring to wygodna forma finansowania przedsiębiorstw, polegająca na wykupie przez instytucję finansową niewymagalnych wierzytelności z tytułu sprzedaży towarów lub usług.

więcej informacji

kredyt

Kredyt jest najczęściej wybieranym przez przedsiębiorstwa źródłem pozyskiwania dodatkowego kapitału, pozwala zaspokoić potrzeby bieżące oraz zrealizować inwestycje długoterminowe.

więcej informacji

pożyczka

Przygotowujemy kompleksową strategię pozyskania kapitału. Działania podejmujemy po przeprowadzeniu pełnego audytu dostępnych źródeł finansowania.

więcej informacji

leasing

To najczęściej wybierane narzędzie finansowania. Negocjujemy najkorzystniejsze oferty oraz przeprowadzamy klientów przez wszelkie formalności związane z umową leasingu.

więcej informacji

doradztwo

Service Factor dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy osób współpracujących, oferuje szereg usług dodatkowych, dzięki którym wyróżniamy się na tle konkurencji.

więcej informacji